arama

Fm2020 Yeni Eklenen Özellikler

Fm2020 Yenilikler, Fm2020 Ne Zaman Çıkacak , Fm2020 Yeni eklenen Özellikler, fm2020 rehber ,Fm2020 Ne zaman çıkıyor .fm2020 özellikleri
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Can Cömertler Can Cömertler
  • Beğen
    Loading...

Daha önceki yazımızda Fm2020 Yeni Eklenen Özellikler’den bir kısmını paylaşmıştık bu yazımızda ise sizlere eksik kalan diğer yeniliklerle ilgili bilgi vereceğiz.

Bu Yazımızda

Grafik Yenilikleri

Teknik Heyet

Oynanış

Gibi konularda eklenen son yenilikler hakkında .

Fm2020 Yeni Eklenen Özellikler GRAFİK !

Football Manager sürekli çıkan oyunlarında yeni eklenen birçok özelliğin yanında Grafik iyileştirmeleri de eklenmekteydi.

Ancak bu sene iyileştirmeden öteye bazı konularda bir çok ciddi gelişim mevcut.

Başta Stad görünümü , manager ve oyuncu görünümü konusunda birçok geliştirme ve genel arayüz ve maç motoru iyileştirmeleri mevcut.

Bu konuda ki en çok hoşuma giden özellik ise yağmurlu bir maçta sahada belli bölgelerde su birikintileri gibi dinamik görseller olacağı.

Fm2020 Yeni Eklenen Özellikler TEKNİK HEYET !

Football Managerin eski serilerinde de var olan antrenör önerileri daha detaylı daha ulaşılabilir bir biçimde bizimle olacak yani kadrodaki basit değişiklikleri önerecektir.

Bu sene eklenen birkaç adet yeni teknik heyet görevi görebilirsiniz. Personel becerileri ve personel potansiyeline bakıldığında en üst seviyeden teknik tavsiye verme becerisine sahip, Sportif Direktör, oyuna yansıtıldı

Fm2020 De eklenen en önemli özellik ise Kiralık Oyuncu Menajeri bu rol oyuncunun potansiyelini yansıtması adına hangi tarz kulüplere gitmesi gerektiği gibi birçok konuda size destek olacaktır.

Özetlemek gerekirse Fm2020 de teknik heyet bazında büyük bir değişiklik olmasa da yapılan iyileştirmeler ile artık teknik heyeti daha aktif kullanmamız bekleniyor.

Fm2020 Yeni Eklenen Özellikler OYNANIŞ

Fm2020 ile ilgili yayınlanan yeniliklerde oynanış kısmı ile ilgili büyük bir değişiklik bulunmuyor basit iyileştirmeler ve ufak değişiklikler mevcut.

Fm2020’de yapılan değişiklikler ile artık bir oyuncu ile sözleşme imzalarken ona , kısa , orta ve uzun vadeli planlar sunulabilecek.

Ve bana göre en güzel olan kısmı pazarlıklar canlı olarak yapılacak oyuncu ile karşılıklı görüşülüyor gibi size anlık geri dönüşlerde bulunabilecek.

Tabi bu yenilik ile Kaleciler içinde ekstra söz konusu

Bu konu birçok Football Manager oyuncusunun sinirlerini bozan kalecinin forma giymek istemesi ile ilgili kalecinize Birinci Tercih Kupa Kalecisi gibi özellikler tanımlaya bileceksiniz.

Şimdilik Paylaşılan tüm özellikleri Fm2020 Yeni Eklenen Özellikler yazımızda sizin için özetledik yeni özelliklerin gelmesi ile yazılarımız güncellenecek tir.

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI